Spoštovani starši, skrbniki.

V ponedeljek, 2. septembra 2024, bo prvi šolski dan.

Prvošolci se na matični šoli zberejo skupaj s starši ob 9.00 v avli šole, kjer jih bodo sprejele razredničarke. Ostali učenci se zberejo ob 8.20 na igrišču pred šolo, kjer jih bodo sprejeli razredniki.

Na PŠ Zgornja Ložnica pričakuje razredničarka prvošolce in njihove starše ob 8.30 v učilnici 1. razreda. Ostali učenci se zberejo ob 8.20 v matičnih učilnicah, kjer jih bodo sprejeli razredniki.

Učenci od 2. do 9. razreda bodo v šoli štiri šolske ure, do 11.55. Prvi šolski dan učenci potrebujejo copate, beležko in pisalo, učenci od 5. do 9. razreda pa še ključ od garderobne omarice. Ker bomo prvi šolski dan razdelili tudi učbenike, naj imajo učenci od 2. do 9. razreda s seboj tudi vrečko oz. torbo.

Prvi šolski dan zajtrka in kosila ne bo.

Podaljšano bivanje bo prvi šolski dan na matični in podružnični šoli organizirano od 12.00 do 15.00.

Avtobusni prevozi bodo glede na lansko šolsko leto na matični šoli ostali nespremenjeni, na PŠ Zgornja Ložnica se bodo, zaradi nove časovne razporeditve pouka spremenili in bodo objavljeni na spletni strani šole.

Vodstvo šole in vsi strokovni delavci želimo vsem učencem uspešen začetek šolskega leta.

Nadja Stegne, ravnateljica